PROMINERAL

Earthnicity professionalPROMINERAL to profesjonalna linia wysokiej jakości kosmetyków mineralnych, skierowana do pracy i odsprzedaży w gabinetach kosmetycznych. Atrakcyjną ofertę handlową kierujemy wyłącznie do  profesjonalistów:

 

  • dystrybutorów kosmetyki profesjonalnej
  • hurtowni
  • wizażystek
  • kosmetyczek
  • właścicieli salonów kosmetycznych

 

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty, wypełnij „Formularz kontaktowy”, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

 

Producentem jest brytyjska firma Earthnicity, która  jest szeroko znana z wysokiej jakości produktów mineralnych dostępnych również na rynku detalicznym z linią kosmetyków Earthnicity Minerals. Wyłącznym dystrybutorem obu marek na terenie Polski jest firma INTERPROMO.

 

Rynek kosmetyków mineralnych rośnie i ta tendencja będzie utrzymywała się w najbliższych latach. Nasza oferta skierowana jest do świadomych klientek gabinetów kosmetycznych, które od makijażu oczekują nie tylko olśniewającego rezultatu, ale też gwarancji  bezpieczeństwa oraz jego właściwości pielęgnujących i leczniczych.

 

W związku z prężnie rozwijającym się rynkiem usług kosmetycznych i estetycznych, rośnie zapotrzebowanie na bezpieczne kosmetyki, które pozwolą zakamuflować „uboczne efekty” zabiegów, wyeliminują ryzyko powstania stanów zapalnych i przebarwień oraz  przyspieszą gojenie i regenerację skóry. Jedynie kosmetyki mineralne mogą być stosowane bezpośrednio po zabiegu, ze względu na lekką niezapychająca formułę, działanie kojące i przeciwzapalne, brak fazy wodnej i ochronę UVA i UVB.

 

Po kosmetyki mineralne chętnie sięgają alergicy (  już niemalże 1/3 społeczeństwa cierpi na różnego rodzaju alergie manifestujące się objawami skórnymi).  Niestety liczba ta stale rośnie, co powoduje, że rynek na produkty o minimalnym ryzyku uczuleń będzie  się zwiększał. Kosmetyki mineralne znajdują także zastosowanie w przypadku problemów dermatologicznych : np. trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty, nadwrażliwość, atopowe zapalenie skóry , łuszczyca itp.

Wiedza na temat kosmetyków mineralnych i ich dostępność w sprzedaży bezpośredniej jest jeszcze bardzo niewielka. Dlatego przygotowaliśmy ofertę dedykowaną tylko dla kanałów sprzedaży bezpośredniej oraz pomoc i wsparcie dla współpracujących z nami partnerów biznesowych.

 

Jako właścicielka marki w Polsce ( sama będąc osobą o cerze bardzo wrażliwej ) , staram się wybierać tylko najlepsze produkty w rozsądnej cenie, a kosmetyki mineralne PROMINERAL spełniają wszystkie moje wymagania. Mam nadzieję, że spełnią również Państwa oczekiwania.

 

CEO Interpromo

Oficjalny Dystrybutor Earthnicity w Polsce

Marta Popiela-Molek

 

Odwiedź nas na

FACEBOOKU

przejdź

Kontakt

Nasza siedziba mieści się pod adresem
ul. Kochanowskiego 55a, 33-300 Nowy Sącz,

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń
+48 737 870 747

Prosimy o określenie rodzaju firmy: Hurtownia / Dystrybutor / Gabinet kosmetyczny / Wizażysta