Linia PROMINERAL

Linia Professional

 

PROMINERAL to linia naturalnych kosmetyków o właściwościach kamuflujących, leczniczych oraz pielęgnujących, składających się w 100% z minerałów. Nie ma w nich wypełniaczy, wody, tłuszczów ani żadnych chemicznych  dodatków.

Producentem jest brytyjska firma Earthnicity, która  jest szeroko znana z wysokiej jakości produktów mineralnych dostępnych również na rynku detalicznym z linią kosmetyków Earthnicity Minerals. Wyłącznym dystrybutorem obu marek na terenie Polski jest firma INTERPROMO.

Kosmetyki charakteryzują się  maksymalnym zwiększeniem bezpieczeństwa :  jako, że kosmetyki dedykowane są dla świadomych konsumentek, dla alergików oraz jako kamuflaż medyczny, wyselekcjonowane zostały tylko najwyższe jakościowo oraz  najbezpieczniejsze składniki, które posiadają podwyższone standardy kontroli jakości. Dodatkowo zwiększony został stopień napigmentowania i krycia oraz maksymalnie zwiększona proporcja składników o  właściwości leczniczych. Wprowadziliśmy unikalną  dostosowaną do  polskich warunków kolorystykę odcieni, odrębne nazewnictwo, gramatura oraz ceny.

 

Linia Promineral charakteryzuje się prostym, naturalnym i bezpiecznym składem. Niewielka ilość składników minimalizuje ryzyko podrażnień po zabiegach oraz ryzyko alergii. To kosmetyki bardzo delikatne, a jednocześnie skutecznie pozwalające ukryć mankamenty cery i przyspieszać gojenie.  Nie zawierają minerałów w postaci  nanocząsteczek, dlatego nie są w stanie przenikać głęboko wewnątrz naszej skóry. Nie posiadają w składzie:  parabenów, konserwantów i innych substancjach drażniących, czy zapychających pory. Pamiętajmy, że absorbcja szkodliwych substancji poprzez podrażnioną cerę jest znacznie większa. Dodatkowym istotnym czynnikiem, który podnosi walory bezpieczeństwa jest ochrona UVB i UVA -  jest to bardzo istotne po zabiegach, aby wyeliminować powstawanie przebarwień.

 

Kosmetyki Promineral  bardzo dobrze sprawdzają się dla kobiet borykających się z problemami trądzikowymi oraz nadmiernym błyszczeniem cery,  pochłaniając nadmiar serum i matowią cerę, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Dzięki sypkiej konsystencji nie sprzyjają rozwojowi bakterii, a jednocześnie charakteryzują się bardzo dobrym kryciem i trwałością.

 

 Mineralne pochodzenie komponentów sprawia, że kosmetyki są odpowiednie dla wegan. Tworząc produkty najwyższej jakości działamy w harmonii z naturą, dlatego kosmetyki PROMINERAL nie są testowane na zwierzętach.

Odwiedź nas na

FACEBOOKU

przejdź

Kontakt

Nasza siedziba mieści się pod adresem
ul. Kochanowskiego 55a, 33-300 Nowy Sącz,

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń
+48 737 870 747

Prosimy o określenie rodzaju firmy: Hurtownia / Dystrybutor / Gabinet kosmetyczny / Wizażysta